Tikandiga rätikud ja hommikumantlid

Sõltumata sellest, kas tegemist on kliendi lühikese, pika puhkuse või ärireisiga, siis otsib ta ennekõike mugavust ja puhtust. Personaliseeritud tikandiga rätikud, hommikumantlid on sümboolne esimene źest, mis viitab usaldusele. Hotellil on võime luua igapäevasest saginast eristuv keskkond. Rätikute toonidega mängides saab anda vannitoa interjöörile lisaväärtust.

 

  sussid     tikandiga-rätikud-hommikumantlid

 

 

Mis eelise annavad tikandiga rätikud, hommikumantlid?

  1. Brändi kinnistumine. Sul on suurepärane võimalus kogu aeg oma bränd nähtaval hoida. Tikandiga rätikuid saad müüa ka suveniirina oma klientidele, nii võib rätik rännata läbi mitmete riikide ja brändi tuntus tõuseb veelgi.
  2. Instagram. Inimesed postitavad puhkuse ajal pilte sotsiaalmeediasse hommikumantlid seljas. Nii on seal taas kord näha hotelli logo. See on trend, mida ei tasu maha magada. Kas sinu hotell pakub ka lastele hommikumantleid?
  3. Saad kombineerida näiteks valge rätiku logo toonid interjööri toonidega. Nii jätab see ühtsema ja läbimõeldud mulje ruumist.
  4. Kvaliteetsed ja ilusad rätikud ja hommikumantlid jätavad hea üldmulje. Edukatele majutusasutustele on oluline, et nende klient tunneks end suurepäraselt ja tunneks luksust.
  5. Logo tikandiga rätikud on kergelt ära tuntavad ja nii ei aja inimesed segamini neid oma isiklike rätikutega.

                                                                                   Rätikud tikandiga

Personaalse logoga Graccioza hommikumantel, rätik, vannitoavaip ja sussid.

Graccioza pakub luksuslikke tooteid, mis on toodetud väga suure hoolega, et pakkuda maksimaalset mugavust, pehmust ja vastupidavust.

Graccioza disainerid töötavad pidevalt viimaste trendide järgi, et saakisd kombineerida tooteid interjööriga lihtsalt, elegantselt ja täiuslikult. 45 aastat oskusi ja kogemusi on andnud tööriistad, mille abil saab töötada välja uuenduslikke kollektsioone. Tooted valmistatakse hoolega valitud puuvilla kiududest, selleks kasutades uusimaid tootmistehnikaid.

Graccioza annab sulle võimaluse luua personaalsed vannitoa tekstiiltooted. Valida on võimalik monogrammi või logo. Pakume kolme varianti: medaljoni kuju, tüpograafilist või täisnime varianti.

rätikud tikandiga medaljon rätikud tikandiga täisnimi rätikud tikandiga tüpograafia

 

 

 

 

 

Mõned näited toodetest, mida saab personaliseerida:
Graccioza hommikumantel EGOIST
Graccioza rätikud EGOIST
Graccioza sussid

 

Saada päring: info@tabi.ee
Tule tutvu näidistega meie salongis Pärnasalu 19, Sauel või kutsu meid külla.

info@tabi.ee
+372 5104264

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjaga liitudes oled kursis uuenduste ja uudistoodetega. Maksimaalselt 1 kiri kuus.

Oled lisatud uudiskirja listi.