Tagastamistingimused

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik

Taganemisõigus ei kehti Toodete osas, mis on valmistatud Kliendi eritellimusel. Toode on valmistatud eritellimusel, kui Kliendil on Tellimust esitades võimalik määrata Toote olulisi omadusi – toote värv, mõõdud, materjal või muu Toote füüsiline parameeter (võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletu).

Tagastatav Toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata. Kui tootepakendit on võimalik avada ilma seda kahjustamata, aga tagastatud toode ei ole originaalpakendis või kui pakend on rikutud, on kauplejal õigus nõuda Kliendilt Toote väärtuse vähenemise hüvitamist.

Pretensiooni esitamiseks tuleb esitada avaldus aadressile info@tabi.ee . Kirjas peab kajastuma toote nimi, telefoninumber, tellimuse number ning kahjustuse kirjeldus koos piltidega.

Kui toode on praak ning parandatav, organiseerib T.B. Bathroom OÜ paranduse. Kui toodet ei ole võimalik parandada, korraldab enda T.B. Bathroom OÜ kulul praagi toote väljavahetamise.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

Palun täitke käesolev vorm üksnes juhul, kui soovite lepingust taganeda.
Palun esitage täidetud vorm koos tagastatavate toodetega TABI vannitoad salongi.

Kellele: T.B. Bathroom OÜ
Päevalille 8-2, Haabersti
Telefon: +372 5104264
info@tabi.ee

Tabi.ee-s sõlmitud lepingust taganemise avaldus:

TABI vannitoad tagasatmis avaldus