Write to Birgit Tuvi

Süvistatud valamu + eritellimus valamukapp

Paar aastat tagasi küsisid paljud kliendid seinale kinnitatud valamu alla eritellimus valamukappi. Sellised lahendused olid tüüpilised just uusarendustele. See trend hakkab vaikselt taanduma ning uusarenduste pakettides on juba hea valik vannitoa terviklahendusi. Siiski otsustavad osad kliendid valida oma lahenduse, et vannituba saaks olema täpselt nende vajaduste järgi.

Hästi läbimõeldud ja planeeritud vannitoamööbel jääb kasutusele aastateks. Vannitoa kulutused oma elamises on suuruselt teised köögi järel ning seetõttu on väga oluline leida endale kohe alguses lahendus, mis katab sinu ja su pere vajadused. Ja kas poleks tore, kui see protsess oleks võimalikult valutu?

Täna on kõige sagedasem mure klientidel, kui on tellitud mööblivalmistajalt eritellimus valamukapp, aga sobivate mõõtudega süvistatud valamut ei ole planeerimise protsessis valitud. Klient saab kätte oma kauaoodatud valamukapi ja siis on ta silmitsi murega, mille peale ta ei osanud alguses tullagi – ta ei leia õiges suuruses valamut. Siit algavad otsingud valamule ja uus ootamine (ca 2-3) kuud. Kurbust ja ahastust on selles hetkes nii palju, sest soovitakse ju alustada oma elu uues või renoveeritud kodus, mida on oodatud vahel aasta või rohkemgi.

Süvistatud valamu saab lasta teha mõnedes ettevõtetes eritellimusena, sellega kaasneb ka vastav hind.

Kuidas siis antud olukorda lahendada?

  • Leia sobiv valamu eritellimusmööbli planeerimise protsessis. Eritellimusemööbli tootmine võtab aega ca 2 kuud, sama on TABI vannitoad süvistatud valamute tarneaeg.
  • Küsi mööblitootja jaoks valamu tehniline joonis. Sellisel juhul saab mööblivalmistaja arvestada vajalike mõõtudega.

TABI vannitoad süvistatud valamud on kindla pikkusega (sügavus): 460mm ja 515mm. Laiust (600-2400mm) saab mõne mudeli puhul määrata 10mm täpsusega. Valamuid on 15 erineva disainiga ja võimalik on leida ka valikust kahe valamuga. Joonised saadame paari tööpäeva jooksul.

Saame teile teha ka pakkumise eritellimusmööblile.

Süvistatud valamud e-poes: süvistatavad kivimass valamud

Lisaküsimuste korral võta ühendust:
info@tabi.ee
+ 372 5104264

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjaga liitudes oled kursis uuenduste ja uudistoodetega. Maksimaalselt 1 kiri kuus.

Oled lisatud uudiskirja listi.