Seinapealne valamu ja valmismööbel

Tegijal juhtub nii mõndagi, magajal mitte midagi!

 

Loobusime esimesel kahel tegevusaastal väga paljudest töödest, kus seinapealse valamu ümber sooviti kasutada meie valmislahendust. Seinapealsest valamust, aga ei oldud nõus loobuma. Selline paigaldusviis tundus nii meile kui ka tootjale mitte kõige mõistlikum. Me ei olnud kindlad, kas suudame tagada tulemuse, millega klient on 100% rahul.

seinapealne valamu

Sügise lõpus alustasime korteri projektiga Voltas, kus lisaks valamukappidele telliti ka paigaldus. Teadsime juba alguses, et vannitubadesse on planeeritud seinapealsed valamud nii nagu üldiselt uusarendus projektides tavaks on saanud. Kaks kuud varem plaatimistööde ajal saime objekti üle vaadata ning täpsustada kõik detailid sisearhitekti ja tellijaga.

Paigalduse päeval saime üllatuse, et seinapealsed valamud olid juba paigaldatud! Valamukapp tasapinnaga tuleb paigaldada ennem valamu kinntimast seina. See oli fakt, mida ei taibanud ükski osapool esimesel kohtumisel üle täpsustada. Hakkasime välja mõtlema plaani, kuidas siis nüüd ikkagi tasapinnaga valamukapp valamu alla paigaldada. Seinapealne valamu ei olnud ideaalselt loodis ning teha tuli palju mõõtmisi. Kehtis vanasõna “9 korda mõõda, üks kord lõika”.

Mõõtmistööd said tehtud ja enne kui puur seina puudutada jõudis, saime kõne tellijalt valmukapi ja peegli asukoha muutuse kohta. Uhhh….vedas!

Kulus aega, mõtlemist, arvutamist ja mõned kangemad sõnad ning valamukapp koos tasapinnaga seina sai! Siiski sai üks tasapind pikkade töötundinde kiuste valesti lõigatud. Õnneks tehas saatis eriolukorras kiiresti uue tasapinna ja lõpptulemus on lihtsalt võrratu!

         

Oleme rahul kogemuse eest ja saame täna öelda, et seinapealse valamu alla on võimalik paigaldada valmis vannitoamööbel! Nii klient kui meie olime rahul mõlema vannitoa lõpptulemustega. Kui sul on sama olukord, kus seinal on valamu ja sulle meeldivad meie valikust valamukapid, siis võta ühendust. Sellises olukorras tuleb arvestada vaid suurema ajakuluga paiagaladamisel ja põhjalike mõõtmistega ennem tööde alustamist.

Projektis on kasutatud valamukappi Unda ja Roten.

Mõtled samale lahendusele? Saada meile päring info@tabi.ee või helista 5104264.

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjaga liitudes oled kursis uuenduste ja uudistoodetega. Maksimaalselt 1 kiri kuus.

Oled lisatud uudiskirja listi.