Miks valida valmis vannitoamööbel?

 

On mitmeid põhjuseid, miks võiksid kaaluda valmis vannitoamööbli valimist:

Mugavus – valmis vannitoamööblit on lihtne osta ja paigaldada. Sa ei pea muretsema mööbli ehitamise või kujundamise pärast, mis võib säästa palju aega ja vaeva.

Hoiad kokku: valmis vannitoamööbel on sageli odavam kui eritellimusel valmistatud mööbel. Tootjatel on loodud aastatega kindel, efektiivne disaini- ja tootmisprotsess, mille maksumus on sageli madalam. TABI vannitoad pakutavad Naxani valamukapid saabuvad sinuni ühes tükis ja nii hoiad sa kokku ajalt ja paigalduskuludelt.

Lai valik: turul on saadaval lai valik valmis vannitoamööblit. Võimalus on valida erinevate suuruste, värvide, materjalide ja stiilide vahel, et leida oma vannituppa ideaalne lahendus. Naxani kappide laiuse vahemik on üldjuhul 700 – 1500mm ja enamus kapid on tellitavad 1 cm täpsusega. Osadel kappidel tuleb arvestada mustri ja disainiga ning seal võib tellimise samm olla kuni 10cm. Võimalik on liita kaks valamukappi kokku, et saada veelgi laiem valamukapp. Naxani kappide valik on lai ja mööblile sobib üle 15 erineva süvistatud valamu.

Lihtne sobitada: valmismööbel on loodud sobima teiste sama kollektsiooni toodetega, mis võimaldab lihtsalt luua ühtset tulemust. Kataloogid ja pildid veebis annavad ideid, milliseid tooteid omavahel sobitada – ümar peegel või hoopis raamiga?

Kvaliteedi tagamine: vannitoa valmismööbli tootjatel on kindlad kvaliteedikontrolli meetmed, et tagada nende toodete vastupidavus ja pikaealisus. See annab sulle meelerahu, teades, et saad toote, mida on testitud ja heaks kiidetud. Naxani tehases läbivad tooted kolme kordse kontrolli!

Üldiselt võib valmis vannitoamööbel olla suurepärane valik neile, kes otsivad mugavust, lihtsust, taskukohasust ja kvaliteeti. Siiski on oluline uurida ja valida hea mainega tootja, et tagada vajadustele ja ootustele vastav toode. Soovitame külastada TABI vannitoad salongi, et saaksid ise veenduda toodete heas disainis ja kvaliteedis.

Tutvu valmismööbli valikuga: Valamukapp – Tabi vannitoad

valmis vannitoamööbel valmis vannitoamööbel valamukapp unda vannitoamööbel-valamukapp--põletatud-täispuidust-Naxani-Suro_3

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjaga liitudes oled kursis uuenduste ja uudistoodetega. Maksimaalselt 1 kiri kuus.

Oled lisatud uudiskirja listi.