Miks valida kivimass vann, valamu või dushialus?

Kivimass on muutumas järjest enam populaarsemaks materjaliks keraamika kõrval. Kivimassil on mitmeid eeliseid, vaatame need üle.

Vastupidavus
Kivimass on väga hea vastupidavusega materjal, mis on mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Materjalile ei tule kergelt kriimud ning see ei mõrane nagu keraamika. Kivimass säilitab oma välimuse ja tugevuse pikkadeks aastateks, lisaks on need vastupidavad pleekimisele ja määrdumisele.

kivimass kivimass kivimass

Veekindlus
Veekindlus on just see omadus, mis muudab selle materjali suurepäraseks valikuks vannitoas. Valamud, dushialused ja vannid peavad olema võimelised taluma pidevat kokkupuudet veega ning kivimass täidab seda nõuet suurepäraselt. Kivimass takistab niiskuse imbumist materjali sisse ning võimaldab lihtsat puhastamist.

Hügieen
Valamud ja vannid, mis on valmistatud kivimassist, mis on siledad ja tihedad ning see raskendab mikroorganismide (bakterite) kogunemist pinnale. Lihtne puhastatavus võimaldab hoida hügieenilist keskkonda vannitoas.

Esteetika
Kivimassil on elegantne ja luksuslik välimus, mis lisab vannitoale stiili ja ilu. See materjal võimaldab erinevaid viimistlusvõimalusi, sealhulgas erinevaid värve ja tekstuure. Kivimassist valamud ja vannid annavad ruumile luksusliku ja kaasaegse välimuse ning võivad olla tõeline keskpunkt vannitoa kujunduses.

 kivimass kivimass

TABI vannitoad leiad nii standard mõõtudega valamuid, dushialuseid, dushiseinu, vanne kui ka eritellimus valamuid. Valamute, dushialuste ja vannide valikust leiab tooteid, millel on standardtoonid või kogu RAL-värvikaardi valik. Dushialuste puhul on võimalik lasta teha oma pildi järgi, ka samast materjalist saab lasta toota seinapaneelid, nii lood ühtse terviku.

kivimass kivimass kivimass

Oluline on märkida, et kivimassist valamute, dushilauste ja vannide kasutamine võib varieeruda sõltuvalt konkreetsest tootjast ja tooteomadustest. Soovitame alati uurida tootja poolset infot kivimassi kohta, et saada täpsemat teavet konkreetse kivimassist toote kohta.

Eritellimuste puhul võta ühenust meie klienditeeninudega: info@tabi.ee, või tel nr 5104264

Vaata tooteid e-poes: www.tabi.ee 

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjaga liitudes oled kursis uuenduste ja uudistoodetega. Maksimaalselt 1 kiri kuus.

Oled lisatud uudiskirja listi.