Write to Birgit Tuvi

DARID – Uus kultuur on keha kuivataja!

Keha kuivataja eesmärk on muuta kuivatamine ainulaadseks ja jätkusuutlikkuks kogemuseks.

Kuuldes esimest korda sõnapaari “keha kuivataja” tekivad sinus tõenäoliselt erinevad segased tunded nagu hämming ja skeptilisus. Kuidas ma nüüd siis ennast kuivatan ilma rätikuta? Alati olen kasutanud ju rätikut. Ka minu reaktsioon esimesel korral ei erinenud sinu omast väga palju. Muigasin ja mõtlesin, et mida huvitavat siin maailmas küll välja mõeldakse.

24 tundi hiljem jäin ma tõsiselt mõttesse. Meil on kodus kaks täiskasvanut ja neli last. Iga nädal pesen vähemalt ühe pesumasina täie ainult rätikuid. Kokku pesen ma 4-5 masina täit pesu nädalas, kui ma suudaks iga nädal ühe pesumasina täie vähem pesta, see on ju täiesti arvestatav võit terve kuu ja aasta peale. Järjest ahvatlevamaks see seade meie pere jaoks muutus.

Mis eelised ja võimalused sulle annab DARIDi keha kuivataja, loe siit lähemalt.

DARIDi keha kuivataja on midagi enamat kui kaubamärk. See on ainulaadne toode, millel on selge eesmärk: muuta traditsioonilist kuivatamisviisi ja pakkuda parimat kasutuskogemust. DARID on välja töötanud ja patenteerinud õhukuivati, mis ühendab endas kõrgtehnoloogia, kõrge disaini ja keskkonnasäästlikkuse.

DARIDi missiooniks on edendada tunnet, et olete kuiv, hoolitud ja kaasatud. Sulle tehakse uuendused ja tehnoloogia kättesaadavaks kõige ilusamal, meeldivaimal ja integreeritumal viisil. DARID on välja töötanud Body Dryer Slim: minimalistliku, intuitiivse ja atraktiivse toote, mis suurendab kuivatuskogemust.

Suurepärane disain ja funktsionaalsus igapäevaseks kasutamiseks.

Selle tipptehnoloogia tagab sujuva kuivamise pealaest jalatallani ja seda kõigest 2 minutiga.

(193) Experience Body Dryer Slim by DARID – YouTube

 

Keha kuivataja kasutus kohad ja võimalused:

 • KODU – Inovaativne ja alternatiivne lahendus keha kuivatamisele rätiku asemel. Peale modernse disaini tutvustab keha kuivataja sulle uut harjumust, kuidas hellitada oma keha ja mõtteid.
 • TERVIS – Keha kuivataja on mugav ja turvaline, mis lihtsustab igapäevast elu näiteks hooldekodudes ja haiglates. Kombineeritud efektiivsus ja hügieen on tagatud kõrgete standardite järgi.
 • AVALIKUD KOHAD – Loodud on toode, mis vähendab keskkonnajalajälge, et saavutada minimaalne reostus
 • HOTELLID – Eksklusiivne keha kuivataja aitab luua paremat kliendikogemust. Kuivatamise efektiivsus, hügieen ja mugavus on mõjutavad kliendi heaolu. Keha kuivataja on teejuht jätkusuutlikkuse poole.
 • FITNESS – Rätikute kasutamine ei ole vajalik. See hoiab kokku rätikute kasutamist ja suurendab kasutajate mugavust. Keha kuivataja annab spordikeskusele lisaväärtuse, mida konkurentidel ei ole.
 • WELLNESS – SPA külastus annab meie füüsilisele ja vaimsele tervisele rahu ja lõõgastust. Keha kuivatamine naturaalse ja nahasõbraliku kuivatajaga annab sellele kauni lõpp-punkti.

 

Daridi eesmärk on muuta kuivatamine ainulaadseks kogemuseks ja tagada keskkonna jätkusuutlikkus.

 

Toote kasutamise eelised:

 • TÕHUS – Võimsuse ja õhutemperatuuri kombinatsioon tagab kõige optimaalseima kuivatamise. Reguleeritav võimsus ja õhutemperatuur tagab täieliku kehakuivatuse vaid 2 minutiga.
 • HÜGIEEN – sisaldab EPA (Efficiency Particulate Arresting) sertifikaadiga filtrit, mis püüab kinni 98,99% õhuosakestest, sealhulgas bakteritest ja viirustest. Selline kuivatamine on hügieenilisem, kui rätikuga. Vähem kontakti, rohkem hügieeni.
 • JÄTKUSUUTLIKKUS – Iga kuivatusseanss Body Dryer Slimiga säästab 70 liitrit vett, vähendab reostust, väldib pesuvahendite kasutamist ja vähendab rätiku pesemisel tekkivat CO2 heitkogust 0,55 kg võrra.
 • SÄÄSTMINE – Iga kuivatusprotsessi energiakulu on 30 korda väiksem kui rätiku pesemisprotsessi kulu.
 • MUGAVUS – Rätikuga iseseisvalt kuivatamine ei ole kõikidele jõukohane ja selleks vajatakse kõrvalist abi (näiteks ratastooli kasutav inimene). Mõnus ja mugav kuivatamiskogemus annab kõigile kasutajatele suurema iseseisvuse, privaatsuse ja sõltumatuse.
 • KOHANDATAV – Kasutaja saab DARIDi suurest mitmekülgsusest kasu. IP24 kaitseindeks võimaldab paigaldada igasse keskkonda: sise- ja välistingimustesse, avalikesse, era- ja vabaaja ruumidesse.

Sobib kasutamiseks: Wellness-spad, fitness-spordisaalid, hotellid, kodud, haiglad, hooldekodud jne.

 • PATENTEERITUD TEHNOLOOGIA – DARID pakub patenteeritud tehnoloogiaga kuivatussüsteemi.
 • KVALITEEDI KONTROLL – DARID garanteerib oma toodete töökindluse ja vastupidavuse tänu parima kvaliteediga materjalide kasutamisele. CE sertifikaat.
 • GARANTII – 2-aastat garantiid. Sisaldab osi ja töid.

Tule vali endale meelepärast tooni keha kuivataja e-poest!

 

Tootja: DARID, Hispaania

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjaga liitudes oled kursis uuenduste ja uudistoodetega. Maksimaalselt 1 kiri kuus.

Oled lisatud uudiskirja listi.