Täispuidust valamukapid, mis on ajatud.

Kindlasti mõtlete, et millisest materjalist valamukapp võiks olla? Miks eelistada või valida täispuidust valamukappi?

Uue vannitoakapi valimine võib olla hirmutav ülesanne. Kappide välimus ja stiil mängivad otsustamisprotsessis suurt rolli, samas pead silma peal hoidma ka praktilisusel ja kuludel.
Vannituba on traditsiooniliselt kõige karmim ruum igas kodus, mis on täis materjale nagu plaadid, klaas, peegel, keraamika, poleeritud betoon jne. Täispuidust valamukapp mitte ainult ei näe uhke välja ega kujuta sinu vannitoast keskpunkti, vaid on ka nutikas investeering pikaks ajaks. Samas annab ta suurepärasel viisil vannitoale juurde soojust ja hubasust.
Tutvu meie täispuidust valamukappidega siit.

 

                           

 

 

 

Miks valida täispuidust valamukapp?

1. Dekoratiivne välimus – kordumatu puidusüümuster ja toon annavad sinu vannitoale klassikalise, ajatu ja ainulaadse puudutuse. Puidust valamukapi lisamine vannituppa loob ruumis soojust, hubasust ja spa sarnast luksustunnet.

Puidust valamukappide puhul on hea see, et need sobivad värvist hoolimata peaaegu igasse vannituppa. Selles soojas looduslikus materjalis on midagi erilist ja omapärast.
Vannitoas võib olla lahedaid halle värve ja see sobib sooja puiduga endiselt suurepäraselt. See on täiuslik tasakaal.

2. Täispuidust mööbel on vastupidav. See sobib kõigile, kes otsivad midagi kauakestvat. Täispuitu on kasutatud sajandeid.

Igal puiduliigil omad eelised – tammepuit on soliidne, tugev ja kõige vastupidavam. Selle on suured kasvuringid ja on enamasti helepruuni värvi.
Saar – erilise puidustruktuuriga, pigem jäme, sarnaneb tammele. Puutüve sisemise osa värvus on helepruunist keskmise pruunini, esineb ka tumedamaid triipe. Aastarõngad on ristlõikes selgelt eristatavad. Puusüüd on enamasti sirged ja korrapärased.
Ameerika pähkel – kasvab Põhja-Ameerikas. Tegemist on kahtlemata ilusa puiduga, enamasti on puidu toon tumepruun, aga võib ka varieeruda helepruunist/kollakast kuni lillakani välja.
Ameerika tulbipuu (Ameerika hele pappel) on suurepärane puit, mis peab vannitoas hästi vastu. Niiskus ja temperatuuri muutumine mõjutavad tulbipuud vähem kui näiteks mändi.

3. Tegu on loodusliku materjaliga, mis ei jää koormama ega reostama keskkonda. TABI täispuidust valamukapid vastavad ja toetavad neid väärtusi.

4. Hea investeering. Täispuit peab õige hoolduse korral vastu aastaid, aastakümneid. Puitmööbli eluiga pikendab selle teadlik kasutamine ja hooldamine.

5. Saab restaureerida. Kerged vee ja kriimustuse kahjustused on võimalik kerge lihvimisega eemaldada ja algne olukord taastada. TABI täispuidust valamukapid on vastupidavad, kvaliteetsed, taastatavad ja pikaaegsed.

6. Täispuidust mööblit on lihtne hooldada.
Igapäevaseks puhastamiseks sobib kergelt niiske ja pehme lapp. Keemilised vahendid pigem kahjustavad puidu pinda.

 

 

                             

Mida tasub tähelepanna täispuidust valamukappi hooldusel?

Nii nagu miski muu siin maailmas pole ka täispuidust mööbel ideaalne.
Puidust valamukappi ei soovitata panna otsese päikesevalguse kätte või liiga lähedale radiaatoritele, sest kuum õhk põhjustab puidu kuivamist ning elava materjalina võib see liigse kuumuse käes lõheneda.
Puidust valamukappi tuleb kaitsta liigse vee ja niiskuse eest, sest kui vesi jõuab puidu sisse võib puit paisuda või lõheneda. Niiskust kontrolli all hoides ei pea omanikud selle pärast muretsema.

 

Millised on uued valamukappide trendid?

Viimase paari aasta jooksul on seinale paigaldatavad valamukappide populaarsus plahvatuslikult kasvanud ja seda väga mõjuval põhjusel.
Seinale paigaldatavad valamukapid on ruumisäästlikumad ja näevad suurepärased välja nii kaasaegsetes kui ka traditsioonilistes vannitubades. Need on tõsiselt ilusad ja lisavad luksus- ja mugavustunnet senisesse karmi ja steriilsesse ruumi.
Seinale paigaldatav valamukapp on ohutus kauguses märjast põrandast. Lisaks on vannitoa põhjalik koristamine lihtsam.

Täispuidust valamukapid on vastupidavad ja kordumatud, mille hooldamine on jõukohane kõigile.

Tule tutvu meie täispuidust valamukappidega TABI e-poes.

 

                        

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjaga liitudes oled kursis uuenduste ja uudistoodetega. Maksimaalselt 1 kiri kuus.

Oled lisatud uudiskirja listi.