Terrassilauad täispuidust ja komposiidist
Terrassilauad täispuidust ja komposiidist

Täispuit: cumaru, tiik, termomänd, termosaar

Mõõdud:
19/21 x 85/95 cm
19/21 x 140/150 cm
26 x 140/150cm
26 x  115/120 cm

Paigaluds: kruvid või klippidega

Komposiit  – Techwood Thermo D-212

Techwood® on läbimõeldud välipuit: tugev nagu Soome mänd ja vastupidav igasugustele kahjustustele. Suure tihedusega puidust südamik, mida on töödeldud ainult kuumuse ja auruga, et muuta see vastupidavamaks ja stabiilsemaks. Sellele on lisatud polüpropüleeni, termoplastset polümeeri, mis on vetthülgav, hingav, muutumatu ja hea elastsusega. Techwood® TD-212 on vastupidav valik, mis ei vaja palju hooldust ja seetõttu sobib see suurepäraselt välispõrandatele nagu trepid, basseinid, terrassid, muulid.

Koosneb 66% töödeldud termopuidust, 20% taastöödeldud plastikut ning 14% värvilisandit ja ainet, mis annab tootele tema tugevad omadused.

Toonid: Mocca brown, Graphite grey, Silver gray, Black

Mõõdud: 26 x 140 x 2400 mm

Paigaluds: kruvid või klippidega

Komposiit – Aqua Yacht

Sobib ideaalselt basseinide ümber. Välistingimustesse kasutamiseks mõeldud puidust terrassilauad, millel on silmapaistev võlu ja autentne välimus, peaaegu nagu toores puit. Sarnaselt puidule tundub selle peal paljajalu kõndides soe ja mugav. Massvärvitud laudu saab lihvida nagu täispuitu, pakkudes visuaalset ja puutetundlikkust, mis ületab kõik ootused. Selle pind muutub võrgutavamaks ja selle värv täiuslikumaks, mida kauem see UV-kiirte ja halva ilmaga kokku puutub.

Mõõdud: 23 x 140 x 2400 mm

Paigaluds: kruvid või klippidega

Komposiit – Lounge 2.0

Lounge 2.0 pakub võrreldamatuid tehnilisi omadusi. Selle plangud on kaetud kihiga, mis on ühtaegu veekindel ja kaitsev – peatab värvimuutuse, loob barjääri hallituse ja mikroorganismide vastu, kaitseb plekkide ja kriimustuste eest. Ideaalne elu- ja äripiirkondadesse, avalikesse ruumidesse ja ehitistesse. Lounge 2.0 annab uue tähenduse lõõgastumisele, lubades maksimaalset praktilisust ja hooldusvaba terrassi.

Mõõdud: 23 x 140 x 2200 mm

Paigaluds: kruvid või klippidega

Küsi terviklahendust päringuvormi kaudu või e-kirja teel info@tabi.ee

Tarne ca 2 – 4 nädalat

 

 

Võta ühendust

Võta ühendust