Cora Impulso by pininfarina
Parketid Cora Impulso by pininfarina

Parketi kollektsioon “Impulso” on inspireeritud loodusest.
Disainitud Pininfarina poolt Corà parketi jaoks

UUS IMPULSS PINDADELE
Pininfarina Achitecture ja Corà parketi ühine soov oli ümber mõtestada traditsiooniline parkett ja geomeetrilised kujundid. Uuenenud partnerlusest kahe Itaalia ettevõtte vahel sündis kollektsioon “Impulso”. Ajendatuna impulsist – või spontaansest liikumissoovist muundub ja sulandub puit teiste materjalidega.

ANNA LOODUSELE RUUMI
Looduse dubleerimine on võimatu, kuid selle puhtaimat olemust saab siiski austada ja tuua igapäevaelu ruumidesse. Need ideaalid viisid uue kollektsiooni loomise ja arendamiseni.
Parketi kollektsioonis kasutatakse prestiižseid puidutoone, mida on töödeldud meisterlikult, et säilitada nende loomuliku pinna esteetilised ning katsutavad omadused. Pininfarina ja Corà uus idee tõstab esile nelinurga lihtsuse ja ilu dünaamika, mis voolab seintesse ja põrandatesse.

LIIKUV HING
Pidev dialoog loodusega võimaldab sisearhitektuuril läheneda täiuslikkusele ja ilule. Puidusüü suund igas elemendis rikastab disaini, püüab pilku ja tõstab esile “Impulso” liigutava hinge. Soojade puidutoonide kombinatsioonile antakse efekti keraamilisete plaatide tükkidega.

KAASAVAD ELEMENDID
Arvestades, et kaasaegsed ruumid hõlmavad erinevaid mustreid, on kahe materjali segu enneolematult äge. Võimalik on mängida kompositsioonidega ja luua erinevaid funktsioone. Impulso värvitoonid stimuleerivad elavat või rahulikku meeleolu.
“Ombreggiato” kombinatsioon valgete ja naturaalsete toonidega aiatab luua ruumides tasakaalu ja ajatut esteetikat.
“Mandorlato” kombinatsioon soojade ja energiliste toonidega, nagu piima sisse kastetud mandlid, need aitavad kaunistada ruume positiivse energia ja optimismiga.
“Sottobosco” juhatab teid lõpuks metsa, kinkides ruumidele värskust ja sambla pehmust. Lisaks tutvustab “Sottobosco” rohelist oonüksmarmorit, mis näeb välja nagu päikesekiir valgustaks seda tagantpoolt.

Mõõdud:
paksus x laius x pikkus
15 x 200 x 400 mm

 

Tootja: Cora, Itaalia

 

Sarnased tooted

Parketid

 

Võta ühendust

Võta ühendust