TABI vannitoad –ideaalne võimalus luua endale isikupärane vannituba

 

TABI vannitoasalong pakub valikut kahe suure Hispaania vannitoamööbli
tootja Naxani ja Nuovvo toodangust. Mõlema ettevõtte tooteid iseloomustab
minimalistlik disain, innovatiivsus ja kvaliteet. Nende kahe tehase toodetega on
võimalus luua endale ideaalne modernne, ent vaoshoitud joonega vannituba,
mis tõmbab tähelepanu originaalsuse ja uuenduslikkusega. Kahe Hispaania
vannitoahiiu suund on tuua vannitubadesse midagi uut ja põnevat, seda nii
disainis, tehnoloogias kui ka kasutajamugavuses.

Nuovvo dušialused panevad vannitoa elama. Dušialuseid on TABI-s lausa 15 erinevat kollektsiooni 15 standardtooniga
ja kui sellest ei piisa, saab appi võtta kogu RAL-värvivaliku.
Nuovvo vannitoatooted on tagasihoidlikuma skandinaaviapärase joonega, aga oma originaalsete dušialustega on nad vannitoa sisustuse maailmas
korraldanud väikest viisi revolutsiooni. Nuovvo slogan’iks on pikalt olnud shower reinvented – nii tahavad nadmärku anda, et nende soov on vannitoamaailma värskendada ning tuua pesuruumidesse uusi ideid ja värskeid trende. See on firma, mis astub vannitoalahendustes teistest alati sammukese ees. Oma dušialustega on nad seda ka tõestanud.

Nimelt saab nende Creativeskin dušialustele lasta lisada oma lemmikpildi või -mustri ning sel moel anda oma vannitoale täiesti originaalse ilme. Kui endal nii hea kvaliteediga fotot ei ole, pakub firma võimalust valida mitmete moodsate mustrite vahel – kindlasti leiad nende hulgast just oma vannituppa sobiva. Menukad on näiteks erinevad marmormustrid, julgemad kaunistavad oma dušialused palmilehtede või eksootiliste ja värviliste džunglimustritega. Või ehk meeldib sulle hoopis pilt oma lemmiklinnast? Kui sobivat pilti välja valida ei suuda, kirjuta dušialusele hoopis omalemmiktsitaat, mis sul igal hommikul tuju heaks teeb või õhtul päevamured unustada aitab. Nuovvo kodulehel on võimalik oma dušialuse disaine ise katsetada ning enne tellimist veenduda, kas su oma välja valitud foto ikka sobib. Dušialuste materjalidest toodetakse ka seinapaneele, millega saad dušialuse disaini ka seinale pikendada ning luua ühtse ja tervikliku dušinurga.

 

Kivimassil on mitmeid eeliseid

Dušialused on tehtud mittepoorsest kivimassist, mida on lihtne hooldada ja puhastada, see on antibakteriaalne ja libisemiskindel. Tänu sellele, et materjal ei ima mustust sisse, on kasutusiga pikk ja hooldus väga mugav. Vuuke sellel tootel polegi, see teeb aluse puhastamise veelgi lihtsamaks. Nuovvo on seganud põhimaterjali ja värvi, mis tagab selle, et värv püsib kaua ega hakka maha kooruma. Enamik tootjaid värvib toote pärast valmimist, aga selline protsess võib põhjustada pinna mõranemist ja värvi koorumist. Tehas arendab pidevalt komposiitmaterjalide tootmist, kasutades selleks kõige uuemaid seadmeid.
Kui tehase välja pakutud mõõdud jäävad sinu vannitoa jaoks suureks, on osal mudelitel võimalik nurk välja lõigata ning dušialus sinu vannituppa ikkagi kenasti ära mahutada.

Kivimassist dušialuse paigaldus nõuab natuke ettemõtlemist ja professionaalsemat lähenemist. Dušialuseid saab paigaldada igasse vannituppa, kus on tehtud korralik hüdroisolatsioon. Neil, kes soovivad seda lahendust kasutada, tuleks otsus langetada kindlasti enne vannitoa põranda valamist, sest koos selle etapiga tuleks paika panna ka dušialus. TABI vannitoasalongi hea koostööpartner VRX Solution OÜ omab pikaajalist kogemust
dušialuste paigaldamisega. Julgustame teid küsima küsimusi ja leidma lahendusi.

Dušialused sobivad pigem avaramasse vannituppa, sest siis tuleb nende efekt kõige paremini välja ja pääseb mõjule.

Valamud

TABI tootevalikus on lisaks originaalsetele dušialustele valamukapid, valamud, vannid, segistid, ja peeglid.

Nuovvo on küll peamiselt orienteeritud dušialuste valmistamisele, kuid eri materjalidest valamuid teevad nad ka.
TABI pakub pinnapealseid kivimassist valamuid standardtoonides ja värvikaardivalikus ning 13 eri disainiga komposiitvalamut. Komposiitkivide koostisse kuuluvad naturaalsed mineraalid, vaik, mida seob akrüül. Materjal on omaduselt vastupidav, kuumakindel, ühtlase värvuse ja struktuuriga. Erinevalt kivist
on ta käe all soe ja meeldiv katsuda.

Hooldamine on lihtne, kuna materjal on mittepoorne ja ei reageeri hapete ega teiste tugevate ainetega, mis tähendab, et valamu ei muutu aja jook sul kollaseks. Küll aga võib see juhtuda näiteks valge marmoriga. Kivimassilt on plekid eemaldatavad lihtsama
te puhastuvahendite ja vee abil. Keraamiliste valamute suur miinus on see, et nad võivad puruneda. Kivimass on aga tugev ja kui juhtubki katki minema, saab seda spetsiaalse vahendiga, mis salongis saadaval, kenasti parandada.

Naxani vannitoamööblit iseloomustab kõige paremini sõnapaar modernne elegants. Nende valikust leiab 15 valamut erineva disainiga:
müügihitt Forma Large, Dana Large ja Darito. Klassika on muidugi pinnapealne valge kivimassist valamu, aga järjest rohkem tunnevad kliendid huvi komposiitvalamute kohta, mis ulatuksid kapi ühest servast teiseni, mida Naxani valik ka võimaldab.
Suuremate mõõtude puhul on võimalik kasutada kahte segistit. Nende kolme disaini valamud on voolavate joontega (puuduvad nurgad), mis hõlbustab puhtuse hoidmist ja tagamist veelgi. Materjalid, mida on kasutatud valamute tootmisel, on 100% taaskasutatavad.

Töötasapinnad

Valamute ja töötasapindade materjalide valikus on menukas kivimass-marmor, millega on imiteeritud marmori väljanägemist, mis annab marmori ajatu välimuse, aga kivimassi vastupidavuse. Vannitubade igavene klassika on muidugi marmor – kordumatu, huvitav, ajatu ja erakordne.

Valamute puhul: alates suurusest 1200 saab lisada kahekohalise valamu. Tasapinnana saab kasutada samasugust valget kivimassi, millest on
valmistatud valamud, ja juurde lisada sobiv pinnapealne valamu. Töötasapinnal ei pea olema segistiauku, saab kasutada seinapealset segistit.
Väiksema valamukapi peale saad valida suurema töötasapinna, kui soovid selle alla näiteks pesumasinat paigaldada.

Valamukapid

Valamukapi disainide ja viimistlus materjalide valik on TABI vannitoasalongis lai. Naxani tootevalikus on
valamukappe kokku 45 ja Nuovvol 13 (lisaks lai värvivalik). Erineva disainiga kivimassist valamuid on Naxanil 15 ja Nuovvol 13. Marmorist valamuid Naxanil kaks ja Nuovvol neli (lisaks marmori valik). Salongis kohapeal saab näha kuut valamukapikomplekti koos peeglitega, mis annavad hästi edasi mõlema tootja tugevused. Lisaks on kohapeal Nuovvo dušialuste reaalsed näidistoonid ja Naxani kappide värvitoonid,mis annavad kliendile hea tunnetuse salongi valikust. Suur osa valamukappe on tellitavad 1 cm täpsusega. Tooteid on võimalik omavahel kombineerida.

TABI-s pakutavad valamud ja valamukapid sobituvad üksteisega justkui Lego klotsid. Ühe kapi peale on võimalik sättida just sulle sobiva suuruse, kuju jamaterjaliga valamu. Kui ruumi rohkem ning töötasapinda juurde vaja, on võimalik kaks valamukappi üks teise kõrvale asetada.

 

Uued põnevad materjalid vannitubadesse

Klientide lemmikumaterjaliks on saanud marmor ja puit oma kordumatute toonide ning mustritega, millele on aeg jätnud oma jälje. TABI valikus on
täispuidust ameerika tamm, pähkel, saar ja värske tulijana tulbipuu. Tulbipuu on suurepärane puit, mis peab vannitoas hästi vastu. Niiskus ja temperatuuri muutumine mõjutavad tulbipuud vähem kui näiteks mändi.
Väga tugevalt kerkib esile iidsete traditsioonidega rotangmööbel, mis vahepeal unustuse hõlma vajunud oli ning mida vannitoadisainis siiani veel eriti kasutatud ei ole. Tänapäeva moodsas vannitoas on aga rotangmööblil tänu ajatule disainile täiesti oma koht. Naxani Roten kollektsioon on näide sellest, kuidas lihtne materjal võib olla ühtaegu nii kaunis kui ka unikaalne. Roten on inspireeritud traditsioonilisest rotangmööblist, mis on valmistatud kumerast puidust ja rotangist ning kohandatud kaasaegsete vannitubade jaoks.
Roten kollektsioon austab käsitööliste traditsioone ja on seetõttu saadaval kolmes toonis. Muidugi on mõeldud ka sellele, et õrnal rotangil ka vannitoas pikk eluiga oleks – puidust osad on kaetud kolmekordse lakikihiga, mis kaitseb niiskuse eest. Rotangist valamukappi täiustab suurepäraselt samas stiilis raamiga Aalto peegel.

Peeglid

Erineva disaini ja võimalustega peegleid on Nuovvol valikus seitse ja Naxanil koguni 18. Raamiga peeglid kuuluvad samadesse sarjadesse valamu
kappidega, et saaksid luua täiuslikult sobiva ja isikupärase vannitoa. Naxani peeglid on erakordse puhtusega uuenduslikud peeglid. Peeglite tootmisel kasutatakse Miralite tehnoloogiat, mille puhul jälgitakse olulisi näitajaid, et säästa keskkonda ja tagada ohutus. Need ei sisalda ohtlikke aineid nagu plii, vask, ftalaat või lenduvaid orgaanilisi ühendeid ja formaldehüüdi.

Nuovvo Play peegel aga muudab su vannitoa mitmekülgseks meelelahutuskeskuseks. Soovid oma lemmikmuusikat kuulata vannitoas? Telefoni
toetamiseks pole head kohta? Nüüd on sul võimalus muretseda endale Bluetooth-ühendusega peegel ja kuulata muretult muusikat ka vannitoas! Lisaks on peeglis soojendus, mis tagab uduvaba peegli – eriti mugav, kui vaja hommikul kärmelt habe ära ajada või kiire meik teha. Peeglil on üleval ja all ääres kaks leedvalgusriba, sisse- ja väljalülitamissensor. Digitaalne kell hoolitseb selle eest, et ajataju ei kaoks ning kaks Bluetooth 3 W kõlarit lasevad su lemmikrütmidel vannitoas kõlada.

22-23_Parimad sisustussalongid_20210616

Eesti Ekpress 16.06.2021.

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjaga liitudes oled kursis uuenduste ja uudistoodetega. Maksimaalselt 1 kiri kuus.

Oled lisatud uudiskirja listi.